Rezidence Jičínská

Facebook Navigace

Lokalita

Mladá Boleslav leží ve Středních Čechách, na řece Jizeře, severovýchodně od Prahy, s níž je spojená dálnicí D10. Okolí města obklopuje romantická krajina, jejíž část zasahuje do chráněné krajinné oblasti Český ráj.
Město má 45 tisíc obyvatel a je stavebně propojené se sousedním malým městem Kosmonosy. Jde o průmyslové město se širokou možností pracovního uplatnění a s rozvinutou dopravní infrastrukturou.
Rezidence Jičínská je situována v širším centru města. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, od škol a školek, MHD, přes nemocnici až po obchodní centra a restaurace. Okolní malebná krajina je protkaná hustou sítí turistických a cyklistických tras, poskytuje dostatek příležitostí pro sportovní vyžití (osmnáctijamkové golfové hřiště, městský stadion s prvoligovým fotbalovým hřištěm a inlinovou dráhou, zimní stadion pro extraligový hokejový tým BK Mladá Boleslav, sokolovna, plavecký bazén, koupaliště, skate park, dopravní hřiště, minigolf, cyklopark, dětská hřiště), ale i pro vycházky do přírody v blízkém rozlehlém lesoparku Štěpánka.

0

Rychlý kontakt